• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/uyanisyayinevi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905334645270
  • https://twitter.com/uyanisyayinevi
  • https://www.instagram.com/uyanisyayinevi

Günün Sözü

Işık Elçi

Işık Elçi

Yazar, Rüya uzmanı, Türkiye’de Spiritüel Yaşam koçlarının eğitmeni,

Işık Elçi İzmir’de doğdu. Çocukluğundan itibaren hayatı deneyimle tarzı ve gördüğü rüyaların ona rehberlik ettiğini fark etmesiyle rüyalarını hayata geçirmeye başladığı andan itibaren kendi hayat amacını gerçekleştirmeye ve bütünün hayrına hizmet etmeye başladı.

Ruhsal tekâmül amacını gerçekleştirmek üzere iktisat eğitimini yarım bırakarak ve Önder Paker’den Dramatik Yazarlık eğitimi aldı. Kendini geliştirme yolculuğu oyunculuk, beden dili ve etkili iletişim, nefes, kuantum uygulayıcılık ve kurumsal liderlik eğitimlerini alarak devam etti. Türkiye’deki ilk Nlp Master Trainer’larından olan Işık Elçi eğitimler sırasında gösterdiği önemli başarılar sayesinde Wyatt Woodsmall eğitimlerinde asistanlık yaptı.

Sürekli hayat boyu gelişim ve eğitime inanan Işık Elçi şu an St. Clements Üniversitesi Psikoloji bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Kişisel gelişim alanında 14 yıldır profesyonel eğitimler veren Işık Elçi, tamamen bizim düşünce ve inanç sistemimize uygun bilgi birikimi ve kendi oluşturduğu eğitim programları ile pozitif dokunuşlarla insanların hayatlarını güzelleştiren kendisi gibi koçlar yetiştirmekte, Türkiye’de ve yurtdışında eğitim ve seminerlerine devam etmektedir.

Mutlu İnsan, Mutlu Aile, Mutlu Toplum prensibi ile Işık Elçi, pek çok sosyal sorumluluk projesine öncülük etmektedir. 2010 yılında 40 Altın Başarı ve Hizmet Kalite Ödülünü eğitim ve sosyal sorumluluk projeleri ile aldı.

Birçok televizyon programına konuk olarak katılan Işık Elçi, Showmax'te 4 dönem rüyalar gerçektir programının hem yapımcılığını hem de sunumunu üstlendi.

Işık Elçi kitaplarının yanı sıra Habertürk internet portalında ve Takvim Gazetesinde de köşe yazarı olarak okuyucuları ile buluştu.

İlk kitabı yayınlandıktan sonra seminer ve eğitimler vermeye başlayan Işık Elçi, daha sonra yine kendi oluşturduğu Spiritüel Yaşam Koçluğu, Tekâmül Kaynakları, Esma-ül Hüsna ile Ruhsal Rehberlik ve Rehber Rüyalar eğitimlerini hayata geçirdi ve bireysel, grup, kurumsal danışmanlık ve uygulayıcı yetiştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Işık Elçi aynı zamanda Türkiye’nin en çok kullanılan GSM operatörleri ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Kitapları
* Rüyalarla Kişisel Gelişim Yolculuğu
* Esma-ül Hüsna ve Melek Kartları
* Eş Ruhumun Eş Zamanı (Roman)
* Tanrıdan Geleni Söyle (Roman)
* Modern Zamanın Cadısı
* Rehber Rüyalar
* Esma-ül Hüsna ile Ruhsal Rehberlik
* Rüyaların İyileştirici Gücü


Yorumlar - Yorum Yaz
Okuyalım, Okutalım
Site Haritası